Dom

Zhejiang KRIPAL Electric Co., Ltd.

Profil firmy

Zhejiang KRIPAL Electric Co., Ltd. powstała w 1987 roku specjalizuje się w wyłącznik, stycznik AC, przekaźnik termiczny, przełącznik obrotowy, wyłącznik pływakowy, gniazdka przemysłowym, pogoda chronione rozdzielnicy, inwertera solarnego i innych.

Poprzez spłacanej rozwoju w ostatnich 20 latach, KRIPAL działać jako jeden z największych producentów w branży elektrycznej w Chinach.


Pracownicy: 650 (w tym pracowników w fabryce Taizhou)

Inżynierowie: więcej niż 30

QA / QC: więcej niż 20

Certyfikat: CCC, CB, CE, UL, TUV, Semko, KEMA, SAA, ISO9001

Przestrzeń ziemi firmy: wynosi 25000m2 działka

Co robimy: projektowania, budowy form, produkcję produkty "części (wtrysk i wykrawania), montaż,
do produktów kontrola, testowanie i etc


KRIPAL przylega do przekonania - "naukowego zarządzania, niezależny innowacji, współpracy koordynującego i marki kulturowej" oraz zasady przedsiębiorczości - "jesteśmy postęp każdego dnia".

nasza firma
  • Historia
  • Usługa
  • Nasz zespół

1. Przed 1987 r.

Nasz przewodniczący Philipa Lin pracował jako inżynier pleśń w Mould Centrum Baixiang.

2. 1987

Yueqing Gaoshida Electric Co., Ltd. jest uruchomiona, który specjalizuje się w niskim napięciem elektrycznym swithgear. W tym czasie nie jest bardzo duża firma, głównymi produktami są wyłącznika (MCB & MCCB), ac stycznik, przekaźnik termiczny.

3. Rozbudowa linii produkcyjnych, zmieniliśmy nazwę firmy w Zhejiang Zhengjie Przemysłu

Electric Co., Ltd.

4. 2004

Jako kielichowania biznesie, przestrzeń nie jest wystarczająca do uprawy firmy, fabryka została przeniesiona do Daqiao Industrial Zone w Yueqing (aktualny adres). Zakres działalności rozwija się jako wyłącznika, AC stycznik, przekaźnik termiczny, wyłącznik pływakowy, przełącznika obrotowego (izolatora i przełączania), terminal skrzynki przyłączeniowej, wtyczki przemysłowe, gniazda przemysłowe, gniazdka przemysłowe i etc

5. 2010

A. Z czasem będzie przez rynek niskiej swtichgear napięcia jest nasycony i begined wejść do energii odnawialnej, jako Siatka-tie inwerter fotowoltaicznych.

B. Ze względu na wymagania rynkowe, zmieniliśmy nazwę firmy jako "Zhejiang KRIPAL Electric Co., Ltd"

C. Nowa fabryka w mieście Taizhou, Zhejiang przerwaniem jest w pracy

6. 2013

A. Nowe produkty rozwinął: Rozłącznik z obudową ze stali nierdzewnej, niskonapięciowy wtyk przemysłowych. szybkiego połączenia gniazdko elektryczne przemysłowe

B. Wartość handlu zagranicznego Sprzedaż wzrosła o 18,7% w porównaniu z tymi z 2012 roku, i jest to kolejny krok milowy w naszej ścieżce wzrostu

Bezpieczne rozdzielnie, lepsze życie.

Zhejiang KRIPAL Electric Co., Ltd. Zhejiang KRIPAL Electric Co., Ltd. Zhejiang KRIPAL Electric Co., Ltd. Zhejiang KRIPAL Electric Co., Ltd. Zhejiang KRIPAL Electric Co., Ltd.
1 2 3 4 5
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

marki : KRIPAL, MANLAKIS

Ilość pracowników : 400~700

Coroczne wyprzedaże : 13000000-18000000

Rok założenia : 1987

pc Export : 80% - 90%

Management System: 1987

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

dobra jakość AC Stycznik na sprzedaż dobra jakość AC Stycznik na sprzedaż dobra jakość AC Stycznik na sprzedaż dobra jakość AC Stycznik na sprzedaż