Dom

Zhejiang KRIPAL Electric Co., Ltd.

profil firmy

Zhejiang Kripal Electric Co., Ltd jest jednym z krajowych nowych przedsiębiorstw high-tech zintegrowanych z badaniami, produkcją i sprzedażą wodoodpornych, elektrycznych, niskonapięciowych i nowych produktów elektrycznych.

Założona w 1992 roku firma Kripal, po wielu latach rozwoju, stopniowo staje się wpływowym producentem urządzeń elektrycznych w Chinach.

Dzięki doskonałemu efektowi marki Kripal ma ukończoną sieć sprzedaży i serwisu, a jej produkty są eksportowane na cały świat, takie jak Europa, Australia, Ameryka, Afryka, Oceania, Azja Południowo-Wschodnia i dystrykt Hongkongu, Ara i Tajwan.Kripal otrzymuje tytuł „Słynnej Marki Eksportowej”.

Kripal ma teraz powierzchnię fabryki 12000 m2 i zatrudnia ponad 500 pracowników, w tym ponad 10 starszych inżynierów, 30 profesjonalnych techników i 30 menedżerów wyższego szczebla.Produkty przechodzą certyfikację CE, CB, UL, VDE, TUV, KEMA, SAA, SEMKO, RoHS i China CCC, a także system zarządzania jakością, taki jak ISO9001.

Współpracując z krajowymi i zagranicznymi instytucjami badawczo-rozwojowymi, Kripal sukcesywnie rozwijał ponad 100 niezależnych własności intelektualnych;niektóre z nich zostały z powodzeniem uhonorowane patentem krajowym na wynalazki i wzory użytkowe oraz ich dobre wykonanie.Kripal został teraz wybrany przez rząd jako prowincjonalne centrum badań i rozwoju technicznego oraz przedsiębiorstwo demonstracyjne patentów.

Kripal zawsze przestrzega zasady przedsiębiorstwa „Zarządzanie naukowe, niezależna innowacja, koordynacja współpracy i marka kulturowa”, zachowaj wiarę „przede wszystkim moralne” i wypełniaj podstawową wartość „współpracy z klientami na zasadzie podwójnej wygranej, tworząc zysk dla właścicieli firm, bogacenie się razem z pracownikami, budowanie harmonii dla społeczeństwa” i walka o misję „spełnienia marzenia światowej sławy marki elektrycznej”.

 

Pracownicy:650 (w tym pracownicy w fabryce Taizhou)
 
Inżynierowie:więcej niż 30
 
Kontrola jakości/kontrola jakości:więcej niż 20
 
Certyfikat:CQC, CB, CE, VDE, UL, TUV, Semko, KEMA, SAA, ISO9001
 
Przestrzeń lądowa firmy:wynosi 25000m2
 
Co robimy:projektowanie wyrobów, budowa form, produkcja części (wtrysk i wykrawanie), montaż,
inspekcja, testowanie produktów itp.

KRIPAL wyznaje zasadę „naukowe zarządzanie, niezależną innowację, koordynację współpracy i kulturową markę” oraz zasadę przedsiębiorstwa – „z każdym dniem postępujemy”.

 

 

Chiny Zhejiang KRIPAL Electric Co., Ltd. profil firmy 0

nasza firma
  • Historia
  • Usługa
  • Nasz zespół

1. Przed 1987.

Nasz przewodniczący Pan Philip Lin pracował jako inżynier ds. Form w centrum Mold of Baixiang.

2. 1987

Firma Yueqing Gaoshida Electric Co., Ltd. została uruchomiona, specjalizując się w elektrycznych urządzeniach pomiarowych niskiego napięcia. W tym czasie nie jest to duża firma, głównymi produktami są wyłącznik (mcb i mccb), stycznik prądu zmiennego, przekaźnik termiczny.

3. Rozbudowując linie produkcyjne, zmieniliśmy nazwę firmy na Zhejiang Zhengjie Industry

Electric Co., Ltd

4. 2004

W miarę rozszerzania działalności, przestrzeń nie jest wystarczająca dla rozwoju firmy, fabryka zostaje przeniesiona do Daqiao Industrial Zone w Yueqing (obecny adres). Zakres działalności rozszerza się jako wyłącznik, stycznik prądu przemiennego, przekaźnik termiczny, łącznik pływakowy, przełącznik obrotowy (izolator i przełączanie), skrzynka przyłączeniowa, wtyczka przemysłowa, gniazdo przemysłowe, wtyczka przemysłowa itp.

5. 2010

A. W miarę upływu czasu, rynek swtichgear niskiego napięcia jest nasycony i zaczął wkraczać w energię odnawialną jako fotowoltaiczny falownik fotowoltaiczny.

B. Ze względu na wymagania marketingowe zmieniliśmy nazwę firmy na "Zhejiang KRIPAL Electric Co., Ltd"

C. Nowa fabryka w mieście Taizhou, Zhejiang Provice pracuje

6. 2013

A. Opracowane nowe produkty: rozłącznik z obudową ze stali nierdzewnej, wtyczka przemysłowa niskiego napięcia. szybkie złącze przemysłowe

B. Wartość sprzedaży w handlu zagranicznym wzrosła o 18,7% w porównaniu z rokiem 2012 i jest nowym kamieniem milowym na naszej ścieżce wzrostu

Bezpieczne rozdzielnice, lepsze życie.

PS Pan Philip Lin odbył spotkanie z kierownictwem firmy.

Zhejiang KRIPAL Electric Co., Ltd.
Zhejiang KRIPAL Electric Co., Ltd.
Zhejiang KRIPAL Electric Co., Ltd.
Zhejiang KRIPAL Electric Co., Ltd.
Zhejiang KRIPAL Electric Co., Ltd.
Zhejiang KRIPAL Electric Co., Ltd.
Zhejiang KRIPAL Electric Co., Ltd.
Zhejiang KRIPAL Electric Co., Ltd.
Zhejiang KRIPAL Electric Co., Ltd.
Zhejiang KRIPAL Electric Co., Ltd.
Zhejiang KRIPAL Electric Co., Ltd.
Zhejiang KRIPAL Electric Co., Ltd.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

marki : KRIPAL

Ilość pracowników : 500~700

Coroczne wyprzedaże : 30000000-35000000

Rok założenia : 1987

pc Export : 80% - 90%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Zhejiang KRIPAL Electric Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Zhejiang KRIPAL Electric Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Zhejiang KRIPAL Electric Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Zhejiang KRIPAL Electric Co., Ltd. Certyfikaty